A Ty kiedy powiedziałeś mamie, że ją kochasz?

A Ty kiedy powiedziałeś mamie, że ją kochasz?

Dzień Matki to szczególny dzień, w którym możemy podziękować mamom za ich ciężką pracę i docenić ich rolę. Jest obchodzony w różne dni na świecie, ale idea jest uniwersalna w każdym miejscu. Chcemy podziękować matkom za ich wysiłek, nieprzespane noce i trud wychowania. Każda mama poświęca swoje życie i nie oczekuje niczego w zamian. Warto jednak pomyśleć o mamie i zastanowić się, co mogłoby sprawić jej radość. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, aby okazać swoją miłość i wdzięczność, podpowiadamy, co wybrać, aby mama poświęciła kilka chwil tylko dla siebie. Zapewnij swojej mamie relaks, odprężenie i zadbaj o to, żeby czuła się wyjątkowo.

Podaruj swojej mamie zdrowy sen! Po ciężkim dniu w pracy, zajmowania się domem i dziećmi, mama najczęściej marzy o tym, żeby porządnie się wyspać. Odpowiednia w tym celu będzie miękka poduszka ortopedyczna PA-VM-01, która zapewnia prawidłową i ergonomiczną pozycję podczas snu. Została zaprojektowana i wykonana jako anatomicznie wyprofilowana bryła 3D z pianki termo-elastycznej posiadającej funkcję pamięci kształtu.

PA-VM-01

Poduszki z pianki termo-elastycznej VISmemo dają doskonałą podparcie dla Twoich ramion oraz karku. Pozwalają na swobodny przepływ krwi oraz unikają nadmiernych napięć mięśniowych powodujących migrenowe bóle głowy.

Mama w domu, w pracy, na zakupach – jest cały dzień „na nogach”. Często jej nogi i stopy są zmęczone i potrzebują odpoczynku. Chodzenie w szpilkach często powoduje schorzenie zwane haluksem, czyli palcem koślawym, który powoduje ból, dyskomfort i nieestetyczny wygląd stopy. Pomóż mamie zadbać o piękne nogi, ona sama często nie ma nawet czasu o tym pomyśleć! Bardzo ciężko jest zrezygnować z butów na obcasie, więc warto kupić nieco większe, tak, by zmieściła się orteza AM-OP-01, którą zakładamy na duży palec. Można ją stosować w domu, a składa się ona z miękkiej taśmy, która działając niczym dźwignia, ustawia kości palca w prawidłowym ułożeniu.

AM-OP-01

Wybierz ortezę haluksa AM-OP-03 z wyprofilowaną aluminiową szynę boczną, która ma za zadanie ustawić paluch w osi stawu. Szeroka opaska na śródstopie zbliża kości śródstopia i wspomaga działanie korekcyjne. Orteza przeznaczona jest do stosowania jako zaopatrzenie domowe nocne. Koryguje ona koślawe ustawienie palucha oraz zapobiega powstawaniu deformacji w obrębie śródstopia. Podaruj mamie pomoc w leczeniu haluksa na dzień i na noc, aby miała piękne zdrowe stopy. A jeśli dokuczają jej żylaki, problemy naczyniowe, obrzęki, wybierz klin KLW-01/B, dzięki któremu nogi zostaną odciążone. Stosowany w dzień, czy w nocy – idealnie zadba o zmęczone nogi Twojej mamy!

KLW-01/B

Jeśli mama prowadzi siedzący tryb życia, spędza czas przed komputerem w pracy, jest narażona bóle i choroby kręgosłupa. W tym przypadku postaw na klin ortopedyczny do siedzenia KLO-B to doskonałe rozwiązanie dla osób przebywających większość czasu przy biurku. Jej innowacyjny kształt pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa w trakcie długotrwałej pozycji siedzącej.

KLO-B

Dla osób, które są zmuszone do zachowania pozycji siedzącej przez długie godziny zaprojektowaliśmy termoaktywną poduszkę PA-VM-08, która warunkuje utrzymanie prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia i odciąża odcinek lędźwiowy. Poduszka PA-VM-08 działa w dwóch etapach: w pierwszym kroku poduszka dopasowuje się do nacisku, jaki wywiera na nią ciało i jest to pierwszy, wstępny poziom dopasowania, który dla zwykłych poduszek lędźwiowych jest poziomem pierwszym i zarazem ostatnim. W drugim kroku, który nie jest natychmiastowy, ale rozłożony w czasie, poduszka dodatkowo mięknie pod wpływem ciepła przekazywanego przez ciało.

Pokaż mamie, jak bardzo ją kochasz, doceniasz i szanujesz. Zrób dla niej coś szczególnego, nie tylko od święta, wybierz odpowiednią ortezę, aby pomóc mamie się zrelaksować, odpocząć i pomyśl o jej zdrowiu. Pamiętaj – zadbana mama, to szczęśliwa mama!

Similar Posts
Nie czekaj aż ból haluksa minie!
Nie czekaj aż ból haluksa minie!
Kochasz buty na obcasie? A może cierpisz na płaskostopie bądź w Twojej rodzinie występowały tzw. haluksy? Jeśli tak, to koniecznie...
24 czerwca – Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
24 czerwca – Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Osteoporoza = cichy złodziej kości   CO TO JEST? Osteoporoza to choroba szkieletu wynikająca ze zmniejszenia gęstości mineralnej kości, co...
My się wody nie boimy
My się wody nie boimy
Wakacje najczęściej kojarzą się z relaksem, zabawą i odpoczynkiem. Najchętniej wybieramy odpoczynek połączony z kąpielami słonecznymi i wodnymi. Jeziora, baseny...