A Ty kiedy powiedziałeś mamie, że ją kochasz?

A Ty kiedy powiedziałeś mamie, że ją kochasz?

Dzień Matki to szczególny dzień, w którym możemy podziękować mamom za ich ciężką pracę i docenić ich rolę. Jest obchodzony w różne dni na świecie, ale idea jest uniwersalna w każdym miejscu. Chcemy podziękować matkom za ich wysiłek, nieprzespane noce i trud wychowania. Każda mama poświęca swoje życie i nie oczekuje niczego w zamian. Warto jednak pomyśleć o mamie i zastanowić się, co mogłoby sprawić jej radość. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, aby okazać swoją miłość i wdzięczność, podpowiadamy, co wybrać, aby mama poświęciła kilka chwil tylko dla siebie. Zapewnij swojej mamie relaks, odprężenie i zadbaj o to, żeby czuła się wyjątkowo.

Podaruj swojej mamie zdrowy sen! Po ciężkim dniu w pracy, zajmowania się domem i dziećmi, mama najczęściej marzy o tym, żeby porządnie się wyspać. Odpowiednia w tym celu będzie miękka poduszka ortopedyczna PA-VM-01, która zapewnia prawidłową i ergonomiczną pozycję podczas snu. Została zaprojektowana i wykonana jako anatomicznie wyprofilowana bryła 3D z pianki termo-elastycznej posiadającej funkcję pamięci kształtu.

PA-VM-01

Poduszki z pianki termo-elastycznej VISmemo dają doskonałą podparcie dla Twoich ramion oraz karku. Pozwalają na swobodny przepływ krwi oraz unikają nadmiernych napięć mięśniowych powodujących migrenowe bóle głowy.

Mama w domu, w pracy, na zakupach – jest cały dzień „na nogach”. Często jej nogi i stopy są zmęczone i potrzebują odpoczynku. Chodzenie w szpilkach często powoduje schorzenie zwane haluksem, czyli palcem koślawym, który powoduje ból, dyskomfort i nieestetyczny wygląd stopy. Pomóż mamie zadbać o piękne nogi, ona sama często nie ma nawet czasu o tym pomyśleć! Bardzo ciężko jest zrezygnować z butów na obcasie, więc warto kupić nieco większe, tak, by zmieściła się orteza AM-OP-01, którą zakładamy na duży palec. Można ją stosować w domu, a składa się ona z miękkiej taśmy, która działając niczym dźwignia, ustawia kości palca w prawidłowym ułożeniu.

AM-OP-01

Wybierz ortezę haluksa AM-OP-03 z wyprofilowaną aluminiową szynę boczną, która ma za zadanie ustawić paluch w osi stawu. Szeroka opaska na śródstopie zbliża kości śródstopia i wspomaga działanie korekcyjne. Orteza przeznaczona jest do stosowania jako zaopatrzenie domowe nocne. Koryguje ona koślawe ustawienie palucha oraz zapobiega powstawaniu deformacji w obrębie śródstopia. Podaruj mamie pomoc w leczeniu haluksa na dzień i na noc, aby miała piękne zdrowe stopy. A jeśli dokuczają jej żylaki, problemy naczyniowe, obrzęki, wybierz klin KLW-01/B, dzięki któremu nogi zostaną odciążone. Stosowany w dzień, czy w nocy – idealnie zadba o zmęczone nogi Twojej mamy!

KLW-01/B

Jeśli mama prowadzi siedzący tryb życia, spędza czas przed komputerem w pracy, jest narażona bóle i choroby kręgosłupa. W tym przypadku postaw na klin ortopedyczny do siedzenia KLO-B to doskonałe rozwiązanie dla osób przebywających większość czasu przy biurku. Jej innowacyjny kształt pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa w trakcie długotrwałej pozycji siedzącej.

KLO-B

Dla osób, które są zmuszone do zachowania pozycji siedzącej przez długie godziny zaprojektowaliśmy termoaktywną poduszkę PA-VM-08, która warunkuje utrzymanie prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia i odciąża odcinek lędźwiowy. Poduszka PA-VM-08 działa w dwóch etapach: w pierwszym kroku poduszka dopasowuje się do nacisku, jaki wywiera na nią ciało i jest to pierwszy, wstępny poziom dopasowania, który dla zwykłych poduszek lędźwiowych jest poziomem pierwszym i zarazem ostatnim. W drugim kroku, który nie jest natychmiastowy, ale rozłożony w czasie, poduszka dodatkowo mięknie pod wpływem ciepła przekazywanego przez ciało.

Pokaż mamie, jak bardzo ją kochasz, doceniasz i szanujesz. Zrób dla niej coś szczególnego, nie tylko od święta, wybierz odpowiednią ortezę, aby pomóc mamie się zrelaksować, odpocząć i pomyśl o jej zdrowiu. Pamiętaj – zadbana mama, to szczęśliwa mama!

Similar Posts
My się wody nie boimy
My się wody nie boimy
Wakacje najczęściej kojarzą się z relaksem, zabawą i odpoczynkiem. Najchętniej wybieramy odpoczynek połączony z kąpielami słonecznymi i wodnymi. Jeziora, baseny...
Łączy nas piłka! – Kontuzja ACL najczęstszym urazem wśród piłkarzy
Łączy nas piłka! – Kontuzja ACL najczęstszym urazem wśród piłkarzy
Urazy piłkarzy to blisko 50% wszystkich występujących kontuzji sportowych. Większość z nich to urazy kończyn dolnych od nadwerężenia, poprzez stłuczenia,...
Wszystkie dzieci nasze są!
Wszystkie dzieci nasze są!
Każde dziecko uwielbia zabawy i szaleństwa na świeżym powietrzu. Place zabaw, rodzinne wycieczki czy wypady rowerowe to ulubione atrakcje dla...