Home office? Działaj efektywnie!

Home office? Działaj efektywnie!

Wiele godzin spędzonych w pozycji siedzącej przed ekranem monitora znacząco obciąża nerwy, mięśnie, ścięgna i więzadła, co powoduje pojawienie się dolegliwości bólowych odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Pozycja siedząca jest pozycją stateczną, która obciąża kręgosłup, barki, ramiona i nogi, a także powoduje ogromny nacisk na mięśnie pleców i stawy kręgosłupa. Z czasem, wielogodzinne siedzenie powoduje, że przyjmujemy zgarbione pozycje, które powodują rozciągnięcie i skręcenie więzadeł oraz pozostałych struktur przykręgosłupowych. Utrzymując pozycję zgarbioną, nasz kręgosłup nabiera „okrągłych” kształtów, tracąc swoje fizjologiczne krzywizny i rozciągając mięśnie, więzadła i nerwy. Ponadto, następuje nadmierne tyłopochylenie miednicy, co powoduje zablokowanie stawów biodrowo-krzyżowych.

Czy zatem spędzając wiele godzin w pozycji siedzącej jesteśmy skazani na ból i dyskomfort?

Nie!

Wiele lat doświadczenia w branży wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych pozwoliło nam na przetestowanie różnych wyrobów mających na celu przybranie prawidłowej postawy spędzając długie godziny w pozycji siedzącej. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie produktu, dzięki któremu odczujesz ulgę. Orteza Veyron AM-SO-07 będzie Twoim doskonałym partnerem podczas pracy biurowej.

AM-SO-07

Jak to działa?

Peloty kolanowe generują siłę, działającą na odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa, utrzymując go w pozycji wyprostnej. Siła ta, pchająca dolną partię kręgosłupa do przodu, wymusza jego naturalny wyprost w trakcie przyjmowania pozycji siedzącej.

Veyron

Jeśli masz wątpliwości co do stosowania ortezy lędźwiowej, możesz wypróbować klin ortopedyczny w pokrowcu bawełnianym KLO-B lub w pokrowcu zmywalnym KLO-Z, który zapewni Ci przybranie prawidłowej pozycji siedzącej zapewniając jednoczenie komfort użytkowania.

KLO

Jak to działa?

Stosowany na krześle pomaga zniwelować dolegliwości bólowe kręgosłupa u osób pracujących biurowo oraz u uczniów spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. Połóż klin na krześle, na którym spędzasz czas w trakcie pracy i gotowe!

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy! Nie wiesz, gdzie możesz zakupić nasze produkty? Zadzwoń, a skierujemy Cię do naszego dystrybutora w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania!

biuro@reh4mat.com
16 621 42 20

Similar Posts
29 września – Światowy Dzień Serca!
29 września – Światowy Dzień Serca!
Twój Świat, Twój Dom, Twoje Serce /hasło Światowego Dnia Serca na 2011rok/   Z inicjatywy Światowej Federacji Serca (WHF) Światowy...
Nie czekaj aż ból haluksa minie!
Nie czekaj aż ból haluksa minie!
Kochasz buty na obcasie? A może cierpisz na płaskostopie bądź w Twojej rodzinie występowały tzw. haluksy? Jeśli tak, to koniecznie...
24 czerwca – Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
24 czerwca – Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Osteoporoza = cichy złodziej kości   CO TO JEST? Osteoporoza to choroba szkieletu wynikająca ze zmniejszenia gęstości mineralnej kości, co...